Domy patrové - Viktor 1

RD Viktor 1

5+kk - 186,8 m2

stylové komfortní rodinné bydlení

   CENA DOMU:

23 800,- za 1 m2 užitné plochy
5 150 000,- Zděná stavba „Ytong, Porotherm, Heluz“
4 450 000,- Modulová dřevostavba

Předpokládaná výše splátky - Mladá rodina
100% úvěru-19 000,- měsíčně
70% úvěru-11 000,- měsíčně
50% úvěru-8 000,- měsíčně

Ceny jsou uváděny včetně DPH ve výši 15% a základové desky domu v rovinatém terénu.

Standardní provedení domu
Co Váš dům bude mít ve standardním provedení...

Technologie provedené stavby
Stavební postupy a materiály...

Naši partneři


Celková dispozice nízkoenergetické stavby Viktor 1 je určena pro čtyř až pěti člennou rodinu s maximálním využitím prostoru bez neúčelných šikmin ve druhém nadzemním podlaží. Charakteristika celého objektu byla navržena tak, aby budoucí majitelé s dětmi měli možnost pohodlně bydlet ve skutečném RD na místo tzv. „panelákových rodinných domů“, kterých je na současném trhu nespočet.

V 1.NP je situováno zádveří, místnost pro zahradní nářadí, technická místnost, koupelna s WC, hostinský pokoj/ pracovna, obývací pokoj a jídelna s kuchyňským koutem (48,5 m2). Z obývacího pokoje je přímý výstup na zahradní terasu.

Ve 2.NP se nacházejí 3 ložnice (cca 20 m2), koupelna s WC a bidetem, WC, z chodby je přímý vstup do šatny, která slouží pro oba dětské pokoje a zároveň jako hluková bariéra.

Rodinný dům je koncipován v souladu s nejmodernějšími evropskými standardy, při použití těch nejkvalitnějších materiálů, jako jsou například plastová okna s izolačním trojsklem UW= 0,73 W/m²K (velké prosklené plochy v hlavních obytných místnostech), kondenzační kotel se zásobníkem, podlahové vytápěním koupelny a WC, komín Shiedel, příprava klimatizace, příprava na el. ovládané venkovní žaluzie atd. (viz. podrobný popis standardního vybavení).

Celý dům bude připraven pro nadstandardní systém inteligentního ovládání (s centrálním ovládacím dotykovým panelem) s možností připojení na EZS, kamerový systém, domovní video-intercom, řízení vytápění, venkovních žaluzií, příprava na závlahu, ovládání vjezdové brány a branky, apod.

Pro podrobnější informace pište na zita@isps.cz


Přiložené dokumenty:

Zpět na Naše projekty

© Copyright 2016    ISPS construction s.r.o., IČ: 24850195, DIČ: CZ24850195, Borová 85, 251 63 Všestary, okres Praha-východ