O nás

Stavební společnost ISPS construction s.r.o.

Jsme moderní a dynamická společnost působící na českém trhu od roku 2011. V názvu společnosti naleznete čím se zabýváme a co nás baví. ISPS Inteligentní Systémy, Pozemní Stavby.

Neprodukujeme stovky nemovitostí za rok, ale soustředíme se na několik projektů tak, aby náš budoucí zákazník dostal vše v nejvyšší možné kvalitě. Myslíme si, že budoucnost každé nemovitostí tkví nejen na správném architektonickém pojetí, ale také na energetické užitnosti. Jsme přesvědčeni, že rodinné domy pasivního a difuzně uzavřeného pojetí jsou investičně a užitkově pouze marketingovým lákadlem bez jakéhokoliv přínosu pro skutečné bydlení.

Veškeré naše projekty jsou koncipovány, jako nízkoenergetické stavby difuzně otevřené. Při tom řešíme nejenom moderní bydlení 21 století, ale především klademe důraz na jednoduché funkční dispozice. Prosazujeme možnou soběstačnost celého objektu a snažíme se eliminovat závislost na vnějších dodavatelích energií. Samozřejmě chápeme i finanční možnosti klientů a víme, že některé věci musí takzvaně uzrát, a tak při přípravě projektu diskutujeme o připravenosti jednotlivých technologií tak, aby si sám klient mohl v budoucnosti bez stavebních úprav tyto technologie pouze doplnit.

Hlavní stavební činnosti

Realizujeme zakázky v oboru pozemních a inženýrských staveb. Našim klientům nabízíme komplexní služby ve stavebnictví včetně zajištění financování, popřípadě dodání technologií.

Vedlejší stavební činnosti

Záruky

Našim zákazníkům poskytujeme po předání díla záruční servis dle zákona, spočívající v pravidelných kontrolách jakosti díla. Případné nedostatky zjištěné při těchto pravidelných kontrolách jsou odstraňovány v dohodnutých termínech.

© Copyright 2016    ISPS construction s.r.o., IČ: 24850195, DIČ: CZ24850195, Borová 85, 251 63 Všestary, okres Praha-východ